Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

En

Yeni Kampanya

İş Bankası Maximum Kart’la Biletler Her Gün 12:30'a Kadar Sadece 8 TL!

İncele

GOLD CLASS

Ayrıcalıklı Bir Sinema Keyfi!

Ev rahatlığında sinema keyfi!

Mars Cinema Group; Gold Class salonlarını sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor.

Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı, özel gişesi ve self-servis kahve ikramı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Cinemaximum Watergarden İstanbulCinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum Vadi İstanbul, Cinemaximum Erzurum MNGCinemaximum Capacity, Cinemaximum HilltownCinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Adıyaman Park, Cinemaximum ArmadaCinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum PanoraCinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum Metrogarden, Cinemaximum Zorlu Center, Cinemaximum Kale, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Anatolium Marmara ve Cinemaximum Diyarbakır Ceylan , Cinemaximum Maltepe Piazza , Cinemaximum EsparkCinemaximum M1 Adana Merkez , Cinemaximum Mardin Movapark'ta hizmete açılan Gold Class, daha kısa reklam kuşağıyla, sinema keyfinize keyif katacak.

* Kahve ikramımız Cinemaximum Akasya'da geçerli değildir.

GOLD CLASS Filmler