Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

GOLD CLASS

Ev rahatlığında sinema keyfi!

CGV Mars Entertainment Group; Gold Class salonlarını sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor.

Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Cinemaximum Watergarden İstanbulCinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum Vadi İstanbul, Cinemaximum Erzurum MNGCinemaximum Capacity, Cinemaximum HilltownCinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Adıyaman Park, Cinemaximum ArmadaCinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum PanoraCinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum Metrogarden, Cinemaximum Zorlu Center, Cinemaximum Kale, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Anatolium MarmaraCinemaximum Diyarbakır Ceylan , Cinemaximum Maltepe Piazza , Cinemaximum EsparkCinemaximum M1 Adana Merkez , Cinemaximum Mardin MovaparkCinemaximum HistoriaCinemaximum Aqua FloryaCinemaximum Mersin MarinaCinemaximum Optimum GaziemirCinemaximum Piazza KahramanmaraşCinemaximum Bodrum Midtown ve Cinemaximum Bursa Podyumpark'ta yer alan Gold Class salonlar, daha kısa reklam kuşağıyla sinema keyfinize keyif katacak.


GOLD CLASS Filmler