Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

CGV Cinema Club, sana özel avantajlar sunabilmek için kurduğumuz üyelik sistemi. Ayrıntılı bilgiye https://www.cinemaximum.com.tr/cgv-cinema-club adresinden ulaşabilirsin. Hatta kısaca sana avantajlarımızdan bahsedelim. 

· 8 bilet puanına bir 2D – 3D bileti hediye,

· 10 bilet puanına bir IMAX bileti hediye,

· 8 büfe puanına 1 orta menü hediye,

· 3D gözlüklerimizde 1 TL indirim,

· Kişiye özel yapılan kampanyalar

· VIP, GOLD Class, Imax, ScreenX ve 4DX gibi özel salonlarda bir yerine iki bilet puan kazanma,

· İnternet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli ödememe gibi.

Eğer sinemadaysan gişemizle ad, soyad ve telefon numaranı paylaşıp üyelik başvurunu yapabiliyorsun. Verdiğin telefon numarasına hemen aktivasyon adresi gönderiyoruz. Bu adrese tıklayıp eksik bilgilerini tamamlandığın zaman üyeliğin başlamış oluyor. Ama unutma link sadece 5 gün boyunca aktif olacak. Dilersen sitemizden de üyelik formunu doldurup hemen üye olup puan kazanmaya başlayabilirsin.

Elbette hayır. Herhangi bir ücret ödemeden bu sinema kulübüne katılabilirsin.

Eğer 5 gün geçti ise aktivasyon adresin artık aktif değil. Bu durumda bize üyelik başvurusunda verdiğin tüm bilgileri silmiş oluyoruz. Ama merak etme, çözüm var. Yeniden üyelik başvurusu yapabilirsin, hatta dilersen sitemiz üzerinden de bunu yapabilirsin. 

Bu durumda sana sunduğumuz imkanlardan faydalanamazsın. Bunu düzeltmek için yapman gereken cep telefonu/ e-mail ve belirlediğiniz şifre ile üye profiline ulaşıp bilgilerini doğru şekilde güncellemek.

CGV Cinema Club üyesi olurken şifreni kendin belirliyorsun. Eğer şifreni güncelleme yaptıktan sonra unuttuysan, CGV Cinema Club üyelik sayfamızda bulunan “şifremi unuttum” linkine tıklayarak tek kullanımlık şifrene ulaşabilir, bu şifre ile giriş yaparak yeni şifreni yine kendin belirleyebilirsin.

Hesabınızdaki puanların geçerlilik tarihi 30 Haziran 2019'dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve hesaplarda biriken tüm puanlar silinecektir. Bu tarihten sonra yepyeni fırsatlarla CGV Cinema Club üyeliğinin keyfini çıkarmaya devam edeceksin. 

Üyelik bilgilerini tamamlar tamamlamaz puan kazanmaya başlıyorsun. Fakat PNR kod ile alınan biletlerden puan kazanılmıyor ve kampanya kapsamında (Turkcell, Maximum seans vb) farklı oranda puan kazanılabiliyor.

Bir günde en fazla 4 bilet puan kazanılabilirsin. Özel salonlardan alınan bilet başına 2 puan, diğer salonlardan alınan biletler için bilet başına 1 puan kazanılır. Maximum seans ve Turkcell 1+1 kampanyalarında bilet başına 0,5 bilet puan kazanılır. Ücretsiz alınan biletler için puan kazanılmaz.

Hediye bilet kullanımın geçerli olduğu tüm seanslarda, biletlerini 4DX, VIP, D-BOX, Gold Class, ScreenX, Premium Cinema, Starium, Tempur Cinema, MPX ve Sweetbox salonlar/koltuklar haricinde dilediğin salonumuzda kullanabilirsin.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgili seansta hediye bilet kullanım imkanı varsa ve seçtiğin film için puanların bilet almana yetiyorsa bilet seçimi esnasında “hediye bilet” seçeneği çıkacak. Eğer hediye bilet seçeneği çıkmıyorsa ya bu film formatı için puanların yeterli değildir ya da ilgili formatta puanlar geçerli değildir.

Hediye biletlerinizi seans başlamadan önce gişemizden iade edebilirsiniz. 

CGV Cinema Club üyelik bilgilerini(cep telefonu ya da mail adresi), biletin ait olduğu lokasyonu ve biletinin referans numarasını “yorum ve öneriler” formundan iletirsen puanlarını yükleyebiliriz. Ancak bir aydan daha uzun süre önce alınmış bir bilet ise bu konuda yardımcı olamıyoruz.

Böyle bir durumla karşılaşman halinde hemen şifreni değiştirip “yorum ve öneriler” formundan bizimle iletişime geçmeni rica ediyoruz. Böylece sana en kısa sürede yardımcı olabiliriz.

Ücretsiz PNR kod ya da kupon ile alınan biletlerden puan kazanılamıyor. Ayrıca bir gün içerisinde en fazla 4 puan kazanabilirsin. Puanlarınız kazandıktan sonra bir sene içerisinde kullanmazsan, senesi dolduğu zaman otomatik olarak siliniyor. Bu kriterlerin dışında bir eksik yükleme gördüysen (son bir ay içerisinde yapılmış biletleme işlemi olmalı) üyelik bilgilerini (cep telefonu ya da mail adresi) ve bahsettiğin işleme ait biletin görselini/referans numarasını/rezervasyon numarasını “yorum ve öneriler” formundan alabilirsek konuyu inceleyip sana yardımcı olmaya çalışacağız.

CGV Cinema Club üyelik sistemi kişiye özel bir hizmet olup, sadece senin kullanımın ile kazandığın puan sistemine dayanıyor. Eğer senin dışında kişiler tarafından kullanıp puan kazanılırsa ve bu usulsüz işleme devam edilirse kartını üzülerek bloke ediyoruz.

Üye olurken verdiğin telefon numarası ve mail adresini “yorum ve öneriler” formundan alabilirsek üyeliğini sonlandırabiliriz.

Elbette, bahsettiğin üyeliklere ait telefon numarası ve mail adresini “yorum ve öneriler” formundan alabilirsek üyeliklerini birleştirebiliriz.

Fiziki kartının yanında olmasına gerek yok. Cep telefonu numaranla işlem yaparak, puan kazanmaya devam edebilirsin. Puanlarının gişeden kullanımı için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.

Hiç merak etme, önceden sahip olduğun fiziki kartın kırılması, kaybolması, çalınması gibi durumlarda kartsız olarak üyeliğine devam edebilirsin. Puanlarının gişeden kullanımı için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.

Fiziki kart olmadan da üyelik avantajlarından yararlanabiliyorsun. Cep telefonu numaranla işlem yaparak, puan kazanmaya devam edebilirsin. Puanlarının gişeden kullanım�� için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.

Kampanyalarımızı e-posta ve kısa mesaj ile üyelerimize iletiyoruz. Dilersen internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da kampanya bilgilerine ulaşabilirsin. Ayrıca her zaman sana özel fırsatlarımız olacak. Bu özel kampanyaları ise sadece senin ulaşabildiğin bilgilendirme sayfalarında görebilirsin, aynı zamanda sana özel olarak iletilmiş e-posta ve kısa mesajlardan da takip edebilirsin.

E-posta ve SMS almak istemiyorsan başvuru esnasında iletişim onayı vermeyebilirsin. Eğer onay verdikten sonra vazgeçersen, gönderdiğimiz e-postada yer alan üyelikten ayrıl seçeneğine tıklayabilirsin. SMS için ise cinemaximum yazıp 2852’ye göndererek telefonuna bildiri gelmesini durdurabilirsin.