Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Şubat'ta Cinemaximum Başkadır!

Sizler için Arif V 216, Labirent: Son İsyan, Deliha 2, Ölümlü Dünya, Aile Arasında ve Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? filmleri sadece 9 TL!

Ayrıca bu filmlere bilet alırsan belirli lokasyonlarda Büyük Boy Popcorn Menü sadece 10 TL! Hemen biletini al, bu fırsatı kaçırma!

* Büyük Boy Popcorn Menü kampanyasından sadece gişeden alınan kampanyalı biletler ile birlikte faydalanabilirsin.

*Cinemaximum Adana M1, Cinemaximum Ankamall, Cinemaximum Antares, Cinemaximum Armada, Cinemaximum Atlantis, Cinemaximum Brandium, Cinemaximum Capacity, Cinemaximum Maltepe Park, Cinemaximum Cepa, Cinemaximum Cevahir, Cinemaximum Forum Bornova, Cinemaximum Forum İstanbul, Cinemaximum Konak Pier, Cinemaximum Marmara Forum, Cinemaximum Marmara Park, Cinemaximum Meydan, Cinemaximum Nautilus, Cinemaximum Optimum Gaziemir, Cinemaximum Trump, Cinemaximum Vialand, Cinemaximum Bursa Podyum, Cinemaximum Metro Garden, Cinemaximum Viaport, Cinemaximum Ankara Podium, Cinemaximum Akyaka Park, Cinemaximum MetroMall, Cinemaximum Bursa Marka.

Filmler:

Arif V 216

Labirent: Son İsyan

Deliha 2

Ölümlü Dünya

Aile Arasında

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?

 

Diğer Kampanyalar

Kampanyalı Filmlerde Tek İçecekli Büyük Menü 10 TL!

Gençsen ScreenX'te Black Panther Filmi 18 TL

Gence Hafta İçi HER GÜN Çarşamba Fiyatları!

Hızlı ve İndirimli!

Özel Salonlar 2 Kat Bilet Puan Kazandırıyor!