Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

CGV Cinema Club Kullanım Koşulları

 SADAKAT KARTI KULLANIM KOŞULLARI

Mars Sinema Turizm ve Sportif Tesisleri işletmeciliği A.Ş. ( Mars ) ile üyelik başvuru formu ön yüzünde adı geçen Cinemaximum misafiri arasında aşağıda yazılı hüküm ve şartlarda bir Sadakat kartı kullanım koşulları sözleşmesi akdedilmiştir. Cinemaximum misafiri, Kart Üyesi sıfatıyla Sadakat Kartı aşağıdaki şartlarda kullanılabilecektir.

 ŞARTLAR

1. Kart üyesi, hamili olarak CGV Cinema Club Sadakat Kartının mülkiyetinin Mars’a ait olduğunu, Sadakat Kartının Mars tarafından kullanım koşullarının değiştirilebileceğini, iptal edebileceğini veya iadesini talep edebileceğini ve ileride gerekli görürse kart aidatı alınabileceğini kabul eder. 

2. Kart Üyesi, işbu üyelik başvuru formu ön yüzünde yer alan kimlik, adres ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olduğunu beyan ve taahhüt etmektedir. Kart Üyesi, adres ve iletişim bilgilerinde meydana gelecek değişimleri en geç 1 ( bir ) hafta içerisinde Mars’a bildirecektir.

3. Kart Üyesi, işbu üyelik başvuru formu ön yüzünde vermiş olduğu bilgilerin Mars’ın marka işbirliği içinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarla paylaşabileceğini kabul etmektedir. Aksi bir durum varsa; bu hususta Mars’a beyanda bulunmalıdır.

4. Mars tarafından Kart Üyesine, kısa mesaj ( sms ), e-posta vb. çeşitli iletişim araçları kullanılarak Mars ve bağlantılı kuruluşlarına ait kampanyalar ve diğer hususlarda bilgilendirme yapılabilecektir.

5. Kart kullanımı sonrasında, Mars tarafından belirtilen şartların da yerine gelmesi halinde Kart Üyesi hediye bilet kazanımı veya büfe satışlarından indirim ya da büfe satışları ile ilgili çeşitli hediyeler kazanma hakkına sahip olacaktır. Kazanma hakkı sağlayan kampanyalara ilişkin şart ve koşullar Mars tarafından belirlenecek ve her zaman Kart Üyesinin onayı ve herhangi bir şarta bağlı olmaksızın değiştirilebilecektir.

6. Kart Üyesi, Mars’ın CGV Cinema Club Sadakat Kartının avantajlarını, kazanç ve kampanya koşullarını ayrıca kartın kullanılabileceği yerleri tek taraflı olarak değiştirme veya sona erdirme hakkına münhasıran sahip olduğunu ve bu kazanç ve koşulların değişmesi halinde değişikliği onayladığını kabul etmektedir.

7. Kart Üyesi, Sadakat Kart hamili olarak bu kart aracılığı ile kazanmış olduğu menfaatleri kullanma aşamasında, Sadakat Kartı ile beraber, T.C. kimlik numarasını taşıyan geçerli bir kimlik belgesini Mars personeline ibraz edeceğini kabul eder.

8. Mars Sadakat Kartı, yalnızca Mars’a ait Cinemaximum sinema tesislerinde kullanılabilecektir.

9. Kazanılan puanlar, kazanıldığı tarihten itibaren bir yıl boyunca kullanılmaz ise silinecektir.

10. Kart üyesi, Sadakat Kartı yalnızca kendisinin kullanacağını ve Sadakat Kartının sağladığı hakları ve avantajları suistimal etmeyeceğini kabul eder.

11. Kart Üyesi, Sadakat Kartını kaybetmesi halinde gecikmeksizin Mars’ı bilgilendirmeyi kabul eder.

12. Mars’ın şirket olarak devri, birleşmesi ve unvan değişikliğine gitmesi hallerinde Kart Üyesi işbu kullanım koşulları sözleşme şartlarının aynen geçerli olduğunu kabul eder.

Kart üyesi yukarıda yazılı olan Sadakat Kart kullanım ve üyelik koşullarını tümüyle okuyup anladığını ve tüm şartlarında mutabık kalarak imzaladığını kabul eder.

MARS SİNEMA TURİZM VE SPORTİF TESİSLERİ İŞL. A.Ş.