Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Vizyon Tarihi: 10.09.2020
Süre: 95 Dakika
Tür: Müzik

Özet BTS DÜNYA TURNESİ ‘LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF’ bitti. Uluslararası stadium konserleri turnesi Billboard Boxscore listesine en tepeden girdi. Wembley Stadyumu’nda konser veren ilk Koreli grup BTS oldu. Turnenin ziyaret ettiği şehirler arasında Los Angeles, Chicago, New York, São Paulo, Londra, Paris, Osaka, Shizuoka, Riyad ve Seul yer alıyor. Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir erişim izniyle BREAK THE SILENCE: THE MOVIE filmi BTS’le turne boyunca dünyayı geziyor, grubun her üyesinin hikâyesinin iç yüzünü ortaya çıkarıyor. Sahnede olmayan BTS’in diğer yüzüne tanık oluyoruz. Grubun yedi üyesi daha önce bahsetmedikleri kişisel hikâyelerini anlatıyorlar. Diğer ‘PERSONA’mla yüzleşiyorum. 10-24 Eylül arasında sınırlı sayıda gösterimle sadece sinemalarda!

Yorumlar

Film boyunca bağırarak şarkı söyleyip kudurdum eheh 😂 Çok eğlenceliydi 😂😂😂

10
18.09.2020
Derya Y***

Harikaydı bayıldım ve salonda tektim ilk gün ilk seansa gitmiştim belki de o yüzden ama harika geçti. BTS ile başbaşaydım sanki bağıra bağıra şarkı söyledim dans ettim iyiki de tektim 💜

10
17.09.2020
Gülcin G***

Mükemmel Ötesiydi 💜

10
15.09.2020
Zeynep Y***

Çok güzeldi! Ben gittim :)

15.09.2020
Sude K***

BTS filmini izledim ve çok güzeldi. İyi ki gittim. Sizlere Teşekkür Ederim 💜💜💜💜

10
10.09.2020
Safiye A***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Bu filmler çok oyuncaklı!

CGV Cinema Club üyeleri 3 Disney filmini izliyor, 10 CGV Para kazanıyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler