Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 07.02.2020
Süre: 109 Dakika
Tür: Aksiyon

Özet Yırtıcı Kuşlar, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Yorumlar

DC klişeliklerden yavaş yavaş sıyrılıyor. Harikaydı. Senaryosu yaratıcı, hikaye mantıklı ve sıkmıyor, çekimler ve dövüş sahneleri çok iyiydi, ayrıca filmdeki renkler ve görüntü çok izlenilesi,karakterler de insanı eğlendiriyor, tekrar tekrar izlenilebilecek bir film. Ayrıca Harley Quinn... sana bayılıyoruz.

10
15.03.2020
Berna T***

On numara film

13.03.2020
Muhammet Enes K***

Vahşet içerikli ve şiddete teşvik ediyor. Kesinlikle yaş kısıtlaması şart! Gençleri şiddete yönlendirdiği için asla tavsiye etmiyorum. Joker gibi suça ve şiddete teşvik eden bir film!..

03.03.2020
Melis I***

amazing prfectly

10
25.02.2020
Sultan E***

Muhteşem bir film. Benim en sevdiğim film oldu. Mükemmel ve kaliteli bir film. Herkese tavsiye ederim. Keyifli seyirler...

22.02.2020
Mehmet A***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler