Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 05.06.2019
Süre: 114 Dakika
Tür: Aksiyon

Özet X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

Yorumlar

Beğenmedim

30.06.2019
Barış K***

mükemmel

10
30.06.2019
Pinar H***

Bu X-Men Dark Phoenix filmini 4DX olarak yeniden yayınlanmasını bekliyoruz. İzlemeyenler var.Teşekkürler ederim.

10
30.06.2019
Engin B***

Lütfen bu filmi tekrar 4DX formatında yayınlayın. İnternetten bilet almak istiyordum güncelleme sebebiyle 3 gün sonrasına sistem bilet vermedi. 4DX ancak bu tür görsel efekt açısından zengin filmlerle büyüleyici oluyor. X-Men Dark Phoenix gibi kaliteli bir filmin 4DX formatında daha uzun süre kalması gerekirdi.Arkadaşlarla grup olarak bu filmi gitmeyi planlamıştık..Lütfen kısa sürelide olsa bu filmi 4DX olarak tekrar yayınlayın..!

10
29.06.2019
Engin B***

Çok güzel bir film puanım 10

29.06.2019
Rıdvan A***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü

Sinema Kulübü Üyelerine 5 CGV Para Hediye!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler