Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

ScreenX

ScreenX ile Dünyanı Genişlet!

Turkcell Platinum ScreenX ile DÜNYANI GENİŞLET!

 

270 derece perdesiyle dünyanın ilk çok perdeli sinema teknolojisi ScreenX, Turkcell sponsorluğuyla Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Akasya’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Ortadan iki yandaki duvarlara devam eden ekranları ile, sinema salonu içerisinde maksimum genişlikte bir ölçü ortaya koyuyor. ScreenX, sinema salonunu bir perdeden daha fazlası haline getiriyor. Üç perdeden oluşan bu yaratıcı görsel fikir, dünyada sadece ScreenX’e özel. Maksimize edilmiş görüntü büyüklüğüyle, daha zengin bir hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Sinema salonu sizler için gerçek bir film sahnesine dönüşecek.

Güney Kore Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Sanal Gerçeklikte Öncü Proje” seçilen ve dünya sinema sektöründeki standartları yıkma amacıyla dünyaya açılan ScreenX, Güney Kore, Çin, Tayland ve Amerika’dan sonra şimdi Türkiye’de! 

Turkcell Platinum ScreenX teknolojisini, 27 Mayıs’tan itibaren Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Akasya’da deneyimleyebilirsiniz.