Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

D-BOX

Filme Göre Hareket Eden Koltuklar!

Sinemada film izlerken yerinizde duramayacaksınız!

Mars Cinema Group; D-Box teknolojisini sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Filmin akışına göre hareket eden ve titreşimli koltuklar Cinemaximum Akasya ve Cinemaximum Akbatı'da sinemaseverleri bekliyor.

D-Box teknolojisi, filmdeki sahnelere göre hareket ve titreşim kullanarak sinema izleyicisine aksiyonu birebir yaşatıyor. Film izleme deneyimini yükselten teknoloji, 2009 yılından bu yana Avrupa, Amerika, Asya ve Ortadoğu’dan 30 ülkede 400 sinemada yer alıyor. Dünya’da sinemaseverlerin öncelikli tercihi haline gelen D-Box teknolojisi, Türkiye’de ise ilk kez 09 Eylül 2016 tarihinden itibaren Cinemaximum Akasya ve Cinemaximum Akbatı'da sinemaseverler ile buluşacak. Cinemaximum Akasya’da bulunan Salon 11'in 2 sırasında ve VIP 3 salonunun tamamında D-Box teknolojisi kullanılıyor. Cinemaximum Akbatı’da bulunan Salon 3'de ise 2 sıra D-Box koltukları mevcuttur.