Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 16.02.2018
Süre: 123 Dakika
Tür: Macera

Özet Gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışan Elisa, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfeder ve suda hapsedilen insansı bir yaratığı acımasız deneyden kurtarmaya çalışırlar. Guillermo del Toro'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer yer alıyor.

Yorumlar

Fantastik sinema ile dramı iç içe geçirmiş, muhteşem kurgusu, oyunculukları ile bir sinema şöleni. Müziklerde kurgu ile çok uyumlu ve güzel.

15.03.2018
Firat I***

Çok çarpıcı masalsı bir filmdi.Müzikleri de öyle.

11.03.2018
Zerrin K***

oskar tam yerini bulmuş.Kostüm,mekan,müzik tam dönemin görselliğinde.. Yüreğe dokunan sözlerle tam puanı hak ediyor.

07.03.2018
Özgür B***

Masalsı ve tutkulu bir aşk filmi. Bir yerden sonra olaylar tahmin edilebilir bir raya otursa da sıkılmadan izlenebilir. Filmde beni en çok etkileyen şey muazzam çekim ve efektler. Ki sadece bunlar için bile izlenebilir diye düşünüyorum. Görüntüler o kadar güzel, uyumlu geçiyor ki şehre adeta sızmak istiyorsunuz.

7
02.03.2018
İrem A***

Çok beğendim.Fantastik bir hikaye kaçırmayın

10
27.02.2018
Dr A***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü

Sinema Kulübü Üyelerine 5 CGV Para Hediye!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler