Hızlı Bilet Al
Hangi Sinema?
Seansları karşılaştırmak için birden fazla seçim yapabilirsin.
Hangi Film?
Birden fazla seçim yapabilirsin.
Sıkça Sorulan Sorular

Mars Cinema Club

Mars Cinema Club nedir, bana faydası ne olacak?

Mars Cinema Club, kişiye özel avantajlar sunabilmek için kurduğumuz üyelik sistemimizdir. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Üye olmaya çalışıyorum iletişim bilgileri kayıtlı diyor, şifre istiyorum e-posta/gsm tanımsız diyor!

Daha önce sinemamızdan Mars Cinema Club kart aldıysan ve bu sırada e-mail adresinden ya da gsm numarandan herhangi birini verdiysen bu sorunla karşılaşabilirsin. Kart numaran ve şifren ile (ilk defa giriş yapıyorsan şifren kart numaranın aynısıdır) "üye girişi" bölümünden profiline ulaşabilirsin. Eğer ki daha önce üye olmadığın halde bu hatayı alıyorsan e-mail ve gsm numaranla beraber info@marscinemaclub.com adresine iletirsen durumu inceleyip sana geri dönüş yapabiliriz.

Puanlarımı ne zamana kadar kullanabilirim, silinme zamanı var mı?

Puanlarını kazandığın tarihten itibaren bir sene içerisinde kullanabilirsin. Kazandığın tarihin üzerinden bir sene geçtikten sonra, puanlar otomatik olarak siliniyor.

Hediye biletlerimi dilediğim salonda kullanabilir miyim?

Biletlerini 4DX, VIP, D-BOX, Gold Class, ScreenX ve Sweetbox salonlar/koltuklar haricinde dilediğin salonumuzda kullanabilirsin.

Bilet alırken üyelik girişi yapmayı unutmuşum, ne yapabilirim?

MCC kart numaranı, biletin ait olduğu lokasyonu ve biletinin referans numarasını info@marscinemaclub.com adresine iletirsen puanlarını yükleyebiliriz. Ancak bir aydan daha uzun süre önce alınmış bir bilet ise bu konuda yardımcı olamıyoruz.

Kartımı kaybettim, ne yapmalıyım?

Kartını kaybettiysen sinema gişemizden yeni kart talebinde bulunabilirsin. Ayrıca eski kartının yenisine aktarılmasını talep edebilirsin. Bu şekilde tüm puanların yeni kartına aktarılmış olur.

Siteden üye oldum nasıl kart alabilirim?

Sinema gişesinde üye olurken verdiğin e-posta ve gsm numarasını belirterek, üyeliğin için kart talebinde bulunabilirsin.

Mars Cinema Club üyeliğimi aktif hale nasıl getirebilirim?

0850 200 87 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da üye girişi yaptıktan kişisel bilgilerinizi tamamlayarak üyeliğinizi aktif hale getirip, puanlarını kullanmaya başlayabilirsin. Eğer önceden sitemiz üzerinden şifreni belirlemediysen, ilk girişte şifren kart numarandır.

Bana sormadan MCC kartım bloke edilebilir mi?

Mars Cinema Club üyelik sistemi kişiye özel bir hizmet olup, sadece senin kullanımın ile kazandığın puan sistemine dayanıyor. Eğer senin dışında kişiler tarafından kullanıp puan kazanılırsa ve bu usulsüz işleme devam edilirse kartını üzülerek bloke ediyoruz.

Mars Cinema Club üyesiyim, hesabımda puanlarım eksik gözüküyor, bazı biletlerim kullanılmış!

Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde şifrenizi değiştirip info@marscinemaclub.com adresinden bizimle iletişime geçtiğinde sana yardımcı olmaya çalışacağız.

Bilet başına mı puan kazanıyorum?

Bir günde en fazla 4 bilet puan kazanılabilir. Özel salonlardan alınan bilet başına 2 puan, diğer salonlardan alınan biletler için bilet başına 1 puan kazanılır. Maximum seans ve Turkcell 1+1 kampanyalarında bilet başına 0,5 bilet puan kazanılır. Ücretsiz alınan biletler için puan kazanılmaz.

Mars Cinema Club üyeliğimi şimdi yapsam hemen puan kazanmaya başlar mıyım?

Üye girişi yaptığın andan itibaren bilet alımında puan kazanmaya başlarsın. Fakat PNR kod ile alınan biletlerden puan kazanılmıyor ve kampanya kapsamında (Turkcell, maximum seans vb) farklı oranda puan kazanılabiliyor.

Mars Cinema Club üyesiyim, puanlarımı kullanarak bilet satın alabilir miyim?

Üye girişi yaptıktan sonra, bilgilerini güncelleyerek üyeliğini aktif hale getirdiysen puanlarını kullanarak bilet alabilirsin. Seçtiğin film için puanların bilet almana yetiyorsa bilet seçimi esnasında “hediye bilet” seçeneği çıkacak. Eğer hediye bilet seçeneği çıkmıyorsa ya bu film formatı için puanların yeterli değildir ya da ilgili formatta puanlar geçerli değildir.

Mars Cinema Club üyesiyim, hesabımda puanlarım eksik gözüküyor, bazı biletlerim işlenmemiş!

Ücretsiz PNR kod ya da kupon ile alınan biletlerden puan kazanılamıyor. Ayrıca bir gün içerisinde en fazla 4 puan kazanabilirsin. Puanlarınız kazandıktan sonra bir sene içerisinde kullanmazsanız, senesi dolduğu zaman otomatik olarak siliniyor. Bu kriterlerin dışında bir eksik yükleme gördüysen(son bir ay içerisinde yapılmış biletleme işlemi olmalı) kart numaranı ve bahsettiğin işleme ait biletin görselini/referans numarasını/rezervasyon numarasını info@marscinemaclub.com adresine gönderirsen konuyu inceleyip sana yardımcı olmaya çalışacağız.

Üye girişi yaptığımda profilimde gözüken "bana özel", "takip ettiklerim", "lokasyonlarım", "bildirimlerim" sekmeleri nedir, ne işe yarar?

MCC üyelerimiz için kişiye özel düzenlediğimiz kampanyaları "bana özel" sekmesinden takip edebilirsin. Dilersen "lokasyonlarım" sekmesinden favori sinemanı belirleyebilir, seçimlerinde ilk favori lokasyonuna ait bilgilendirmeleri görürsün. "Takip et" olarak işaretlediğin film listesine "takip ettiklerim" bölümünde ulaşabilir, bu filmlerle ilgili ön satış vb. bilgilerini "bildirimlerim" sekmesinden takip edebilirsin.

Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

Eğer daha önce şifreni değiştirmediysen şifren kart numaran ile aynıdır. Eğer şifreni değiştirdiysen; şifremi unuttum bölümünden https://www.cinemaximum.com.tr/mars-cinema-club linkinden, üye olurken verdiğin e-posta ya da telefon numarana şifrenin iletilmesini isteyebilirsin. Üye olurken verdiğin e-posta ya da telefon bilgisini hatırlamıyorsan 0850 200 87 87 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsin.

E-bülten üyeliğin onaylandı. Teşekkürler.

E-posta adresin onaylandı. Mars Cinema Club kartını herhangi bir Cinemaximum gişesinden alabilirsin.

Kabul ediyorum Kabul etmiyorum