Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Vizyon Tarihi: 29.12.2017
Süre: 105 Dakika
Tür: Müzikal

Özet 12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın farklı yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç yetenekleri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria'nın bile izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir...

Yorumlar

Film boyunca, çabalarınız boşa çıksa da mutlusunuz. Öyle bir film bu çünkü. Bütün hayalperestlerin filmi. Hayallerinin peşinden gidenlerin, toplumda kabul görmesede olduğu gibi davranıp "bu benim" diyenlerin filmi. Başta Hugh Jackman olmak üzere bütün oyuncular harika bir performans sergilemiş. Harika bir müzikal. Kalkıp dans etmemek için kendinizi zor tutuyorsunuz. Soundtrack çok başarılı, zaten La La Land'in bestecilerinden. This is me şarkısı Altın Küre ödülünü de kaptı.

10
15.01.2018
Asude Zeynep Pekacar

Yorum Yaz

Hızlı ve İndirimli!

Özel Salonlar 2 Kat Bilet Puan Kazandırıyor!

Her Çarşamba Cinemaximum Günü

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler