Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 12.04.2019
Süre: 110 Dakika
Tür: Dram

Özet Yakup ve Şemsa üç çocukları ve torunlarıyla birlikte Berlin'de yaşayan Süryani bir ailedir. Yirmi beş yıl önce Mardin'den Berlin'e göç etmişlerdir. Yeni hayatlarının mutlu bir gününde Mardin'den bir telefon gelir. Bu sarsıcı telefon yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir ve ailenin tüm acıları tazelenir. Yakup ve Şemsa onları yalnız bırakmak istemeyen torunları Nardin ile birlikte Mardin'e giderler. Bu seyahat hepsinin kişisel yolculuklarının da başlangıcı olacaktır. Ahşap ustası Yakup yıllardır gelmediği köyünü terk edilmiş, evini de yağmalanmış görünce; evinin kapısının peşine düşecektir. Kapıyı bulma yolculuğunda ona torunu Nardin ve kapıyı yerinden söken kaçakçı Remzi eşlik edecektir.

Yorumlar

👍

14.04.2019
Melek Suna G***

Süper bir film👌

14.04.2019
Sedef F***

Bu Film herhalde hayatta gittiğim en güzel filmlerden bir tanesi. Oyunculuk süper, senaryo süper. Lütfen ama LÜTFEN RATİNGLERE BAKIPTA GİTMEMEZLİK ETMEYİN!!! KADİR İNANIRIN EN GÜZEL FİLMİ! EFSANE! PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ!

10
13.04.2019
Filiz C***

Oo Kadir İnanır Varsa Gidilir 😂📽️👍

10
09.04.2019
Batuhan D***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü

Sinema Kulübü Üyelerine 5 CGV Para Hediye!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler