Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tüm İş Bankası Kartlarına Pazartesi ve Salı Günleri Tüm Seanslar 8 TL!

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınızla veya Bankamatik Kartınız ile tüm Cinemaximum’larda Pazartesi ve Salı günleri tüm seanslar yalnızca 8 TL!

1. Kampanya 28 Ağustos 2018 tarihine kadar her Pazartesi ve Salı günleri tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden veya Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamatik Kartları ile satın alınacak biletlerde 8 TL fiyat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz

3. Kampanyamızdan Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.

4. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.

5. Kampanyaya 2D /3D film gösterimleri dahil olup, IMAX, IMAX 3D, VIP salon, 4DX, D-BOX, MPX, Tempur, Starium, Screenx ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.

6. Kampanya bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli sinema tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.

7. Uygulamadan kampanya süresi boyunca dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

8. Kampanya süresi boyunca bilet satışına başlanmış olan her Pazartesi ve Salı günü için tüm seanslarda kampanyamızdan yararlanarak bilet alabilirsiniz.

9. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

10. CGV Mars Cinema Group kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Diğer Kampanyalar

23 Nisan'da birlikte boyuyoruz, birlikte eğleniyoruz!

Hababam Her Yere Beraber Gider 4 Alır 3 Öder!

Shazam! diye bağırdığında menü büyür anında!

Cinemaximum 50 yaş üstü kampanyası

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor