Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

"Siccin 6" filmini izleyip hiç korkmayan kişi büyük para ödülünün sahibi oluyor!

“Siccin 6” filmi korkutmaya geliyor ve yarışma başlıyor!

Filmi izleyip hiç korkmayan kişi büyük para ödülünün sahibi oluyor!

Yarışmaya katılmak için hemen tıkla!

Siccin 6 Para Ödüllü Özel Gösterim Yarışması Katılım Koşulları

1. Cinemaximum Instagram sayfasında yer alan “Siccin 6 Para Ödüllü Özel Gösterim Yarışması” adlı yarışma 05 Ağustos Pazartesi günü 17.30’da başlayıp 07 Ağustos Çarşamba günü 12.00’da sona erecektir. Kazananlar 07 Ağustos Çarşamba gün içerisinde açıklanacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi CGV Mars Cinema Group tarafından uzatılabilir. Kazananlar Cinemaximum Instagram sayfasında duyurulacaktır.

2. Paylaşılan yarışma postunda sorulan soruya yorum olarak cevap veren kişiler arasından jüri tarafından seçilecek 4 şanslı takipçimiz 8 Ağustos Perşembe günü Cinemaximum Cevahir’de saat 19.30’da 6 numaralı salonda filmi izleyerek “Siccin 6 Para Ödüllü Özel Gösterim Yarışması”na katılmaya hak kazanacaktır.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Cinemaximum Instagram sayfasında yarışma postunda belirtilen paylaşımı yapmaları gerekmektedir.

4. Filmi izleyecek 4 şanslı takipçimizden film süresince gözünü hiç ayırmadan perdeye bakarak filmi izleyen ve hiç korkmayan bir kişi 95.000 TL’nin sahibi olacaktır. Yarışmayı kazanan kişiye verilecek para ödülü miktarı vergiler düşüldükten sonra hesaplanarak verilecektir.

5. Filmi izlerken kimin hiç korkmadığı salona yerleştirilecek özel kameralar aracılığıyla tespit edilecektir.

6. Film boyunca yapılacak ölçüm sonucuna istinaden ölçümlerin eşit çıkması durumunda ikramiye eşit olarak bölünecektir.

7. Para ödülü, Muhteşem Film Prodüksiyon Ltd. Şti. tarafından verilecektir. Söz konusu yarışma ve para ödülü Muhteşem Film Prodüksiyon Ltd. Şti. sorumluluğunda olduğundan, CGV Mars Cinema Group’un yarışma veya para ödülünün verilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8. Yarışmaya “CGV Mars Cinema Group” “TME İçerik Prodüksiyon A.Ş. ” ve “Muhteşem Film Prodüksiyon Ltd. Şti. ” çalışanları katılamaz.

9. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.

10. Bir kullanıcı birden fazla paylaşım yapması durumunda yarışmaya katılamaz.

11. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan CGV Mars Cinema Group sorumlu değildir.

12. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

13. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar bile ödül kazanamazlar.

14. CGV Mars Cinema Group yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

15. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların hak kaybı yaşanmaması adına aynı gün Instagram’dan mesaj yoluyla Cinemaximum ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

16. Yarışmaya katılanların Cinemaximum Instagram sayfasını takip etmeleri gerekmektedir. Cinemaximum’un talep etmesi halinde ekran görüntüsü yoluyla bunu kanıtlamaları istenebilir.

17. İşbu katılım koşullarından herhangi biri ihlal edildiği takdirde yarışmaya katılanlar ödül hakkını kaybeder.

18. Yarışmaya katılan herkes yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.

Diğer Kampanyalar

Peter Rabbit Cinemaximum'da sevenlerini bekliyor!

“Space Jam Yeni Efsane” DeerCase ile daha da efsane!

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor

Her Çarşamba Cinemaximum Günü