Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Maximum Kart’tan Bayram Hediyeniz Cinemaximum’larda!

20-26 Ağustos 2018 tarihleri arasında sinema biletini Maximum özellikli kredi kartı ile Cinemaximum gişelerinden alan misafirlerimizin biletleri Maximum Kart’tan hediye!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ve Bankamatik Kartları ile faydalanılabilecektir.

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 

· Kampanya sadece 20-26 Ağustos 2018 tarihlerinde, Cinemaximum gişelerinde geçerlidir.

· Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik kartları ile bilet alanlar için 1 bilet alana 1 bilet hediye edilecektir.

· Kampanya tüm Cinemaximum sinema salonlarında gişeden bilet alımlarında ve sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir. 

· IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, D-Box, Turkcell Platinum ScreenX, Gold Class, SweetBox, Starium, Tempur ve VIP salonlarda kampanya geçerli değildir.

· Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

· Türkiye İş Bankası A.Ş ve CGV Mars Entertainment Group önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Peter Rabbit Cinemaximum'da sevenlerini bekliyor!

“Space Jam Yeni Efsane” DeerCase ile daha da efsane!

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor

Her Çarşamba Cinemaximum Günü