Hızlı Bilet Al
Hangi Sinema?
Seansları karşılaştırmak için birden fazla seçim yapabilirsin.
Hangi Film?
Birden fazla seçim yapabilirsin.

Kampanyalar

İstanbul SEA LIFE Akvaryum’da %50 İndirim!

İstanbul SEA LIFE Akvaryum’da %50 İndirim!

Başlangıç Tarihi: 01.09.2015
Bitiş Tarihi: 31.08.2016

Avrupa'nın en yeni interaktif eğlencesi Resim Akvaryum sadece SEA LIFE'ta. Çizimlerin canlandığı, çocukların hayallerindeki balıkların gerçeğe dönüştüğü sihirli oyun alanı Resim Akvaryum’da Mars Cinema Club kart sahiplerine özel %50 indirim sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken İstanbul SEA LIFE Akvaryum gişesinde Mars Cinema Club kartınızı ve sinema biletinizi göstermek.

 

Bir kart ve bir sinema bileti bir adet akvaryum girişi indiriminde geçerlidir. Misafirlerimiz bu kampanyadan birden fazla kez yararlanabilirler. Kampanya 31.08.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Şartları: Mars Cinema Group sinemalarından Mars Cinema Club Card ile sinema bileti alan Mars Cinema Group müşterileri İstanbul SEA LIFE Akvaryum girişlerinde %50 indirimli giriş hakkı elde edecektir. Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir. İndirimden yararlanabilmek için sinema biletinin ve Mars Cinema Club Kart'ın bilet alım sırasında SEA LIFE Akvaryum'da görevliye gösterilmesi gerekir. Yalnızca kapı giriş biletlerinde geçerlidir. Tek kişilik ve tek kullanımlıktır. Bir bilette bir indirim geçerlidir. Mali değeri yoktur, satılamaz, nakde çevrilemez. Diğer indirim, kampanya ve özel fiyatlar ile birleştirilemez. İstanbul Sualtı Dünyası Tur. Tic. A.Ş.’nin kampanya şartlarını değiştirme ve durdurma hakkı saklıdır.

 


Diğer Kampanyalar

Çocuk Olmak Güzeldir

12 yaş altı minik misafirlerimize sinema biletlerinde indirim!

İncele

Mars Cinema Club üyelerine özel 1 adet Jungle İstanbul bileti alana 2.'si hediye!

Mars Cinema Club üyelerine özel 1 bilet alana 2.'si hediye!

İncele

E-bülten üyeliğin onaylandı. Teşekkürler.

E-posta adresin onaylandı. Mars Cinema Club kartını herhangi bir Cinemaximum gişesinden alabilirsin.

Kabul ediyorum Kabul etmiyorum