Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

İş Bankası Kartlarına Cinemaximum'larda 12:30’a Kadar Başlayan Seanslarda %50 MaxiPuan

Uygulama Koşulları:

1. Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara kartınız veya Bankamatik Kartınızla Cinemaximum gişelerinden, Maximum Mobil Pazarama’daki Sinema Menüsünden, Cinemaximum uygulamasından ya da Cinemaximum.com.tr’den alabilirsiniz. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
3. Kampanyadan Maximum Kartınızın yanı sıra, Maximiles, MercedesCard ve Maximum Genç kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.
4. Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
5. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
6. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur, Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir.
7. Maximum Seans bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.
8. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
9. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
10. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
11. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

Diğer Kampanyalar

Sinema Kulübü Üyelerine 5 CGV Para Hediye!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Cinemaximum'da Film İzlemenin En Kolay, En Hızlı Ve En Lezzetli Yolunu Keşfet!

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü