Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Cinemaximum Maltepe Piazza Açıldı!

Cinemaximum Maltepe Piazza, Starium, 4DX ve Gold Class salonlarıyla 20 Nisan'da sinemaseverlerle buluşuyor.

‘Starium’ Türkiye’de ilk kez!

CGV Mars Entertainment Group’un film tutkunlarına sunduğu son yeniliklerden biri olan Starium, her koltukta konfor ve eğlenceyi birleştirirken Türkiye’nin ilk “Laser projektörü” ile izleyenlere daha gerçekçi ve daha canlı görüntüler sunuyor.

Hem 2D hem de 3D filmleri sanki filmin içindeymişçesine özel bir gerçeklikle sunan Starium salonlarının ses-görüntü ve özel koltuk ayrıcalığı, izleyicileri filmin içine çekiyor. Starium, yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor. 

4DX tüm duyularınıza sesleniyor!

4DX teknolojisi; çığır açan film teknolojisi ile İngiltere’den İsviçre’ye, Macaristan’dan, Polonya’ya, Romanya’dan ve Çek Cumhuriyeti’ne kadar Avrupa’daki yüksek başarı performansı ile kendini kanıtlamış bir teknoloji olarak ön plana çıkıyor ve Türkiye’de seçili Cinemaximum salonlarından sonra Maltepe Piazza AVM’deki Cinemaximum salonlarında da sinemaseverlerin hizmetine sunuluyor.

Maltepe Piazza AVM Cinemaximum salonlarındaki 4DX teknolojisi diğerlerinden farklı olarak 9 farklı unsuruyla (sis, baloncuk, ışık efekti, su, hareketli koltuklar, rüzgar, koku, titreşim, kar) sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor. 

Gold Class ile ev rahatlığında sinema keyfi!

Geniş ve yatabilen özel koltukları, kendine ait ayrı fuaye alanı, ikramları ve salon içerisindeki telefon şarj üniteleri ile ev rahatlığında sinema keyfi sunan Gold Class salonu, sinemaseverlere hizmet veriyor.

20 Nisan Cuma günü ayrıcalıklı salonlarıyla film severlere hizmet vermeye başlayacak olan Cinemaximum Maltepe Piazza’da muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Ücretsiz Film Gösterimleri (20 Nisan Cuma):

Winchester Gizemli Ev
Vallahi Hortladı 

Ücretsiz Mısır Dağıtımı (20 Nisan Cuma)

4DX Salonlarda %50 İndirim:

CGV Cinema Club üyelerine 4DX biletleri 20-26 Nisan tarihleri arasında %50 indirimli olarak sunulacaktır.

Gold Class Salonlarda %50 İndirim:

CGV Cinema Club üyelerine Gold Class biletleri 20-26 Nisan tarihleri arasında %50 indirimli olarak sunulacaktır.

Oyun Gecesi Etkinliği:

21 Nisan tarihinde saat 17.00-20.00 arasında Cinemaximum Maltepe Piazza fuaye alanında kutu oyunlarının yer aldığı bir oyun etkinliği gerçekleştirilecektir.
Oyunları kazanan misafirlerimizi biletlerde indirim bekliyor. İndirimden 24 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

3 Bilet Alın, 4 Kişi İzleyin!

Menülerde %20 İndirim!

Gold Class Salonlarda Altın Pazartesi

Kral Şakir İle Tatile!

Hızlı ve İndirimli!