Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Cinemaximum Adana M1'de IMAX salonu açıldı!

IMAX Teknolojisi Şimdi Cinemaximum Adana M1'de!

IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri (çift dijital projeksiyon cihazı, lazer hizalı dijital ses sistemi ve IMAX’in patentli salon geometrisi), dünya çapındaki sinemaseverler tarafından en üst seviyede eğlence deneyimi olarak bilinen, “IMAX Deneyimi®”ni sunmak için özel olarak bir araya getirilmiştir.

IMAX, bugüne dek yaratılmış “GERÇEĞE EN YAKIN” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile “DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ FİLM DENEYİMİ”ni sunar. IMAX salonlarının eşsiz geometrik yapısı; gerçek hayattakinden daha büyük kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntüler ve IMAX’e özel dijital ses sistemi ile birleşerek kendini adeta filmin içinde hissetmeni sağlar. 

IMAX’e özel tescilli salon mimarisi, perde büyüklükleri ile etkileyici bir deneyim sunar ve IMAX’e özel digital surround ses sistemi, perdeden taşan görüntüler kadar gerçekçi ve iliklerine işleyen bir sesle seni sarmalar. 

Bugüne dek yaratılmış “Gerçeğe En Yakın” sinema teknolojisini deneyimlemek için hemen tıkla!