Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Cinemaximum 50 yaş üstü kampanyası

50 yaş üstü misafirlerimize özel Cinemaximum'dan iyi hissettirecek indirim!

 

50 yaş üstü misafirlerimiz biletlerini sadece 10TL'ye satın alıyor.

Cinemaximum biletini Maximum Kart’ıyla alan 50 yaş üstü misafirlerimize ise diledikleri film yalnızca 8 TL!

 

Kampanya Koşulları:

- Kampanya sadece 2D ve 3D filmlerde geçerli olacaktır. IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, MPX 3D, D-Box, Gold Class, SkyBox, Premium Cinema ve VIP salonlarda geçerli değildir.

- Kampanya hafta içi 16:00, hafta sonu ise 14:00'a kadar olan seanslarda geçerlidir.

- Kampanya resmi ve dini tatillerde saat 14:00'a kadar olan seanslarda geçerlidir.

- İndirimli 8 TL sinema bileti, müşteri numarası altında kayıtlı Maximum özellikli kredi kartları ile kullanılabilmektedir. 8 TL Kampanyasına dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ve Bankamatik Kartları ile faydalanılabilecektir.

- Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya Maximum Seans kampanyasına dahil olan seanslarda geçerli değildir.

- Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini; hafta sonu ise Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini kapsamaktadır.

- Kampanyalı biletler sadece Cinemaximum gişelerinden kimlik ibrazı yapılarak satın alınabilir. İnternet sitesi ve mobil uygulamada geçerli değildir.

- Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez ve Maximum Seans kampanyasına dahil olan seanslarda geçerli değildir.

- CGV Mars Entertainment Group ve İş Bankası A.Ş. kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Diğer Kampanyalar

Pokemon Cinemaximum Forum Diyarbakır'da!

Aykut Enişte Özel Gösterim

Arkabahçe'de %25'e varan indirim

Gençlik Festivali seni bekliyor!

Cannes'dan ödüllü filmler yeniden vizyonda