Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

En

Yeni Kampanya

İş Bankası Maximum Kart’la Biletler Her Gün 12:30'a Kadar Sadece 8 TL!

İncele

Anneler Günü'ne Özel 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!

11-12-13 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü kapsamında sinema biletini Maximum özellikli kredi kartı ile Cinemaximum gişelerinden alan annelerimizin biletleri Maximum Kart’tan hediye!


Sinema biletinin Cinemaximum gişelerinden alınması gerekmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. 
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Cinemaximum gişeleri haricindeki kanallardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
 
Ödül kullanımı: İlk biletin Maximum özellikli kredi kartı ile Cinemaximum gişelerinden alınmasının ardından ikinci bilet hediye olarak verilecektir. Her bir müşterimiz kampanya kapsamında yalnızca 1 adet hediye bilet alabilecektir. İndirimli fiyat tüm seanslarda geçerli olacaktır. İndirimli alınacak biletlere 2D ve 3D filmlerde dahil, IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, D-Box, ScreenX, Tempur, Gold Class ve VIP film gösterimleri dahil değildir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Diğer Kampanyalar

Gold Class Salonları Cinemaximum İzmir Optimum'da Açıldı!

YOORT Lezzetleri Cinemaximum Akbatı'da!

CGV Cinema Club'tan Yeni Yüzlere %20 Hediye!

Cinemaximum Mersin Marina Açıldı!

Gold Class Salonlarında Big Baker Lezzetleri Seni Bekliyor!