Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Anneler Günü'ne Özel 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!

11-12-13 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü kapsamında sinema biletini Maximum özellikli kredi kartı ile Cinemaximum gişelerinden alan annelerimizin biletleri Maximum Kart’tan hediye!


Sinema biletinin Cinemaximum gişelerinden alınması gerekmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Kampanyadan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. 
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki sinema bileti alımına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Cinemaximum gişeleri haricindeki kanallardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
 
Ödül kullanımı: İlk biletin Maximum özellikli kredi kartı ile Cinemaximum gişelerinden alınmasının ardından ikinci bilet hediye olarak verilecektir. Her bir müşterimiz kampanya kapsamında yalnızca 1 adet hediye bilet alabilecektir. İndirimli fiyat tüm seanslarda geçerli olacaktır. İndirimli alınacak biletlere 2D ve 3D filmlerde dahil, IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, D-Box, ScreenX, Tempur, Gold Class ve VIP film gösterimleri dahil değildir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Diğer Kampanyalar

Uygun Bilet Uygun Fiyat Şimdi Cinemaximum'da!

Cinemaximum'dan öğrencilere biletlerde %30'a varan indirim!

60+ Sinemaseverlere %40'a Varan İndirim

IMAX, 4DX, ScreenX ve Gold Class biletleri öğrencilere indirimli!

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor