Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

@CinemaximumOfficial TikTok hesabımızda Troller özel hediye seti kazanma şansı seni bekliyor!

@CinemaximumOfficial TikTok hesabımızı takip et,

Yoruma filmi birlikte izlemek istediğin arkadaşını etiketle,

1’er adet Troller Dünya Turu özel kalemi, defteri, tişörtü, çantası ve sticker'dan oluşan Troller Dünya Turu filmine özel hediye setini kazanacak 10 şanslı kişiden birisi ol!

 

Kampanya Şartları:

1. Cinemaximum TikTok sayfasında yer alan "Troller Dünya Turu Hediye Seti’’ yarışması 29 Eylül Salı günü 12.00’da başlayıp, 12 Ekim Pazartesi günü 23.59’da sona erecektir. Kazananlar 13 Ekim Salı günü, gün içerisinde açıklanacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Cinemaximum tarafından uzatılabilir. Kazananlar Cinemaximum TikTok sayfasında duyurulacaktır.


2.Cinemaximum TikTok hesabında paylaşılan "Troller Dünya Turu" filmine özel hediye seti yarışmasına katılmak için, paylaşılan yarışma içeriğine yorum olarak arkadaşını etiketleyen ve Cinemaximum TikTok hesabını takip eden şanslı 10 kişi, “Troller Dünya Turu’’ filmine özel hazırlanmış kalem, defter, tişört, çanta ve sticker'dan oluşan hediye setini kazanacaktır.


3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde Cinemaximum TikTok sayfasında belirlenen paylaşımda yorumda arkadaşlarını etiketlemeleri ve Cinemaximum TikTok hesabını takip etmeleri gerekmektedir.


4. Yarışmaya “CGV Mars Cinema Group” çalışanları katılamaz.


5. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.


6. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde TikTok sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Cinemaximum sorumlu değildir.


7. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.


8. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir fakat ödül kazanamazlar.


9. CGV Mars Cinema Group yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


10. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların aynı gün TikTok mesaj yoluyla Cinemaximum ile iletişime geçmesi gerekmektedir.


11. Yarışmaya katılanların Cinemaximum TikTok sayfasını beğenmiş olmaları gerekmektedir. Cinemaximum’un talep etmesi halinde ekran görüntüsü yoluyla bunu kanıtlamaları istenebilir.


12. 2. Maddede belirtildiği gibi paylaşım yapan herkes yarışmaya katılmış ve yarışma kurallarını kabul etmiş sayılır.

Diğer Kampanyalar

The Suicide Squad: İntihar Timi Filmi Ön Gösterim Yarışması

“Space Jam Yeni Efsane” DeerCase ile daha da efsane!

Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor

Her Çarşamba Cinemaximum Günü