Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 30.10.2020
Süre: 85 Dakika
Tür: Gerilim

Özet Ayşen Yıldırım’ın yapımcılığında Başaran Şimşek’in yönettiği film; bir zamanlar sosyal medya fenomeni (influencer) olan Damla, Balaban, Öner, Gülben, Yaman ve Eylem’in başına gelenleri anlatıyor. Senaryosunu Özden Uçar ve Onur Böber’in birlikte yazdıkları film, zamana yenik düşmüş, sıradanlaşmış ve çıkış arayan bu altı fenomenin bir dağ evinde yaşadıkları gerilimli ve korku dolu anlara odaklanıyor. Kendilerini deneysel bir filmin içinde bulan, gerçeklikle bağları kopan gençler nasıl bir olayın içine düştüklerini anlamaya çalışırken bir yandan da başlarına gelen bu olaydan kurtulmaya çalışırlar… Hashtag korku sinemasına farklı bir açıdan bakarak, sosyal medyada ünlü olan fenomenlerin yüreğine korku salıyor! Yüzleşmeye hazır olun!

Yorumlar

Türünde denenmemiş bir yapım. Başarılı buldum. Gençler de yeni yüzler ve başarılılar. Kutluyorum.

1
05.11.2020
Nükhet Y***

Korku filmlerinde alışılmışın dişında olan bir film izlemek içinde gittiğimde beklentim çok fazla değildi fakat beni şaşırttı gerçekten çok guzel bir film olmuş.Türk korku filmleri içinde en başarı filmlerden biri olmuş tebrikler...

10
05.11.2020
Didem Z***

👍

10
04.11.2020
Burak Ç***

Oldukça sürükleyici ve keyifli bir film şiddetle tavsiye ederim.

10
03.11.2020
Asya E***

Süper bir filmdi emeği geçen herkesi kutluyorum👍 Korku üzerine harika bir yapım olmuş 👏👏👏

1
01.11.2020
Şebnem Ç***
Daha Fazla

Yorum Yaz

Her Pazartesi ve Çarşamba Cinemaximum Günü

Sinema Kulübü Üyelerine 5 CGV Para Hediye!

CGV Cinema Club Ayrıcalıkları Seni Bekliyor!

Vizyondaki Diğer Filmler

Tüm Filmler