Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye sayfamızdan erişebilirsiniz. Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Release Date: 29.12.2017
Duration: 94 Minute
Genre: Biography

Summary In a story depicted in oil painted animation, a young man comes to the last hometown of painter Vincent van Gogh to deliver the troubled artist's final letter and ends up investigating his final days there.

Comments

Sanata ilgisi olan tüm tüm sanat severlerin izlemesi gereken bir film bence. Sinemada izleme tadı başkaydı sanki tabloların içinden geçiyormuşsunuz hissi veriyor çok beğendim.

10
08.03.2018
Aylin T***

Van Gogh'un, hayatını kendi tablolarından izlemek muhteşemdi. Loving Vincent, bir başyapıt olarak sinema tarihine adını yazdırdı. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

03.03.2018
Zeynep A***

Tam bir başyapıt. Bu filmin bir muadili daha yok. Filmin görselliğinin yanında senaryosu, kurgusu ve müzikleri de çok başarılı. Film hakkında yapabileceğim tek olumsuz yorum flashback sahnelerinin renkli olan sahneler kadar tablovari olmaması olabilir. Daha çok filtreli video tadı vardı. Bunun dışında çok çok iyi. 10, 20 yıl sonra hala çok bilinecek ve iyi ki sinemada izlemişim denilecek filmlerden olması muhtemel. 8.4/10

18.02.2018
Mert Can A***

Mükemmel

10
15.02.2018
Fatma Yaren Y***

her karenin yağlı boya olması zaten bambaşka bir zevk verirken olay ve durum anlatışları da çok güzel becerilmiş. çok hüzünlü bir hikaye dinlerken bir yandan da olayı çözüme ulaştırmaya çalışıyorsunuz ve bu sayede filmden hiç kopmuyorsunuz.

8
10.02.2018
Zeliha Ö***
More

Write Comment

Vizyondaki Diğer Filmler

All Movies