Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Süre: 120 Dakika
Tür: Biyografi

Özet CGV Arthouse salonlarında! Varoşlardan çıkıp gelen, pek çok önyargıya rağmen Amerika Şampiyonu olan Tonya Harding, kendi jenerasyonunun en yetenekli buz patencilerindendir. Üçlü Axel hareketini yapabilen tek Amerikalı kadın sporcu olmasına karşın, skandallar ve aykırı tavırları nedeniyle Amerikan halkı ve medyasıyla yıldızı bir türlü barışmaz. Tüm engellere karşın hırsla Olimpiyat Oyunları'na hazırlanan Tonya'nın hayatı, rakibi Nancy Kerrigan'a yapılan bir saldırıya adının karışmasıyla alt üst olur. FBI da soruşturmaya dahil olunca Tonya Harding, hayattaki en büyük tutkusundan ömür boyu men edilmekle karşı karşıya kalacaktır.

Yorumlar

Buz Pateni ikonu Tonya trajik bir karakter olarak ekrana yansıtılmış. Kariyeri boyunca zirveye çıkmaya çalışan ama dibi gören bir sporcu. Gerçek yaşam hikayesi olması ve röportajlara yer verilmesi filme farklı bir heyecan kazandırmış. Kaliteli bir film. Tonya değil de annesini canlandıran Allison Janney'in oyunculuğu oscar ödülünü hak ediyor. Mutlaka izleyin..

03.03.2018
Zeynep A***

Kesinlikle harikaydı .Görsellik mükemmel .Spor ,aşk ,hırs,aile ,dışlanmışlık hepsi bir arada ve biyografik olarak çekilmiş bir film .

10
27.02.2018
Sevinç E***

Yorum Yaz